Sevenfriday SF M2 Serisi Pilli Mekanizma Kol Saatleri

Saat bizim için belli işlerimizin. Hatta toplumsal ve evrensel bazı düzenlerin oluşması ve işlerin yerine getirilmesi için ihtiyaç doğması sonucu insanların keşfettiği, öncelikle güneş saati gibi farklı farklı şekillerde icat edilmiş ancak daha sonra bugün ki kullandığımız şeklini almıştır. Daha sonra saat üretimi oldukça popülerleşmiş ve bu saatleri en ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabileceğiniz şekilde kollarınızda taşıyabilmenizi sağlayacak kol saatleri üretilmiştir. İlk kol saati ise MexCardon tarafından 1925 yılında üretilmiştir. O günden bugüne birçok şekillerde de ve tasarımlarda saatler üretilmiş ve bu oldukça önemli bir sektör haline gelmiştir. Saat şuan kalitenin göstergesi halini almıştır.

Sevenfriday Saatleri Hakkında

Kol saati vazgeçilmez aksesuarlardan biri olmakla beraber oldukça farklı tasarımlarda ve farklı kalitelerde üretilmektedir. Ancak saat diğer aksesuarlar gibi sıradan bir aksesuar olmayıp, kalitenin simgesi haline gelmiştir. Ayrıca sürekli bileğinizde olacağından dolayı üretilen malzeme oldukça önem teşkil eder. Bunun dışında bir de içerisinde ki mekanizma da oldukça önemlidir. Saatin doğru çalışması, uzun ömürlü olması ve sizi yanıltmaması için, mekanizmasının doğru bir şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Saat üreticileri içerisinde önde gelen markalardan biri de Sevenfriday markasıdır. Sevenfriday saatleri, mekanizmalar konusunda ki ustalığı, tasarımları konusunda ki farklılığı ve şıklığı, ayrıca ürünlerinde ki kalitesi ile fazlası ile talep gören ve kendini bu sektörde kanıtlamış bir saat markasıdır.

Sevenfriday SF M2 Serisi

Sevenfriday marka erkek saatleri arasında ki M2 serisi oldukça beğenilmiştir. Bu seri içerisinde yer alan bu model de yine siyah deriş kordonlara sahip hem şık hem de oldukça modern bir tasarıma sahiptir. A+++ sınıf kalitede olan Sevenfriday marka saat çizilmez mineral kristal cam yüzeylidir. Ayrıca enerji kaynağı da japon pilli mekanizmadır. Kalitesine ve saatlerine oldukça güvenen Sevenfriday markası ürünleri içinde 1 yıl garanti vermektedir. Bu ürünün görüntüsü oldukça şık olup, kasa çapı 47 * 47,6 mm kadardır. Ayrıca kenarları oval bir dörtgen şeklinde tasarlanmıştır. Saatin kordonları ve genel anlamda mekanizması, yüzeyi tamamen kaliteli olup, suya karşı dayanıklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir