Rolex Cosmograph Daytona Toptan

Rolex Cosmograph Daytona

Toptan Kol saati denince akla ilk gelen markalardan biri elbette ki Rolex’ dir. Rolex kol saatleri eşsiz tasarımları ile her zaman konuşulmuş ve dikkat çekmiştir. Ayrıca kol saati gibi önemli ve olmazsa olmaz bir ürünse konu kesinlikle kaliteden vazgeçilmemelidir. Kol saatler hem aksesuar olarak bizi tamamlar hem de zamanı bilmeye ve yönlendirmeye oldukça ihtiyacımızın olduğu bir dakikanın bile bizim için önem teşkil ettiği şu zamanda bize yardımcı olmaktadır. Ancak yardımcı olabilmesi için mekanizmasının doğru çalışması ve bizi yarı yolda bırakmayacak bir saat olması gerekmektedir. Bunun içinde elbette saatin mekanizmasının düzenlenmesi, içerisinde kullanılan malzeme, dış yüzeyi, kordonu; yani tamamı ile kaliteli ve güvenilir bir ürün olması gerekmektedir.

Rolex Saatleri Hakkında

1905 yılından bu yana harika saatleri tasarlayıp üreten toptan Rolex saat firmasının kurucusu HansWilsdorf’ dur. Kendisi ilk olarak henüz 24 yaşındayken Londra’ da saatleri dağıtan bir şirket kurmuş ve o zaman saatlerin bileğe takılabilir hale getirildiğini hayal etmeye başladı. Daha sonra hem şık hem de güvenilir saatler tasarlamaya başladı. Çünkü bir saatin güvenilirliği ve mekanizmasında ki ustalık onun için oldukça önem teşkil eden bir noktaydı. İşte o zamandan bu yana her zaman kaliteden vazgeçmemiş olan toptan Rolex saatleri günümüze ve farklı tasarımları ile herkesin zevkine hitap etmektedir.

Rolex Cosmograph Daytona Seramik Bezel

Rolex toptan marka saatlerin arasında bulunan Rolex Cosmograph Daytona saatte oldukça şık tasarlanmış bir modeldir. Bu saatte ki kordonlar gold renkte tasarlanmış çelik kordonlara sahiptir. Ayrıca saat camı olarak da kristal çizilmez cam kullanılmıştır. Saatin şekli tam yuvarlak olup, kasa çapı da 43 mm’ dir. Erkekler için tasarlanmış bir modeldir. Kasanın kenarı siyah renk tasarlanmıştır. Ayrıca saat içerisinde haftanın günlerini, takvimi ve elbette saati ve dakikayı görebileceğiniz bir sistem yerleştirilmiştir. Seramik bezel olan bu saat 1 yıl garantili bir üründür. İçerisindeki mekanizma otomatiktir. Düşmeye, çizilmeye ve suya karşı oldukça dayanıklı olan bu saatin kalitesi de A+++’ dır.

 01GSM de toptan saat satışı olarak yapmaktalar. İlgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Toptan saat fiyatları açısından göz atabilirsiniz. İstoç, Tahtakale gibi hatta bütün alışveriş sitelerine göre uygun fiyatlı erkek-bayan kol saatlerini bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir