Franck Muller Casablanca Rose Gold Erkek Kol Saati

Franck Muller Casablanca Rose Gold Erkek Kol Saati A kalitede ürün özelikleriyle rakiplerine karşı farkını belli ediyor. Dünya çapında birçok kullanıcısı olan bu erkek saatlerini siz de çok seveceksiniz. Frank Muller Casablabca Rose Gold rengi ile kolunuzda muhteşem duracak bir saat.

Göz Kamaştırıcı Rose Gold Rengi İle

Ürünün özellikleriniz incelemeden önce kaliteli bir ürün olmasının yanında rengi ile de farkını ortaya koyuyor. Altınsı rose gold kordon rengi ile Franck Muller Casablanca Rose Gold, kolunuzdayken adeta karizmanızı konuşturacak bir ürün.

Franck Muller Casablanca Rose Gold’un İlgi Çekici Özellikleri

Franck Muller Casablanca Rose Gold erkek saati, yalnızca rengi ve görüntüsüyle değil muhteşem özellikleriyle de erkeklerin vazgeçilmezi bir aksesuar. Mineral ve kristal camlı olması saatin herhangi bir düşme çarpma vb. gibi aksiliklerde çizilme ve kırılma durumlarını engelliyor.

Aynı zamanda su kaçırmaz olan bu saatle artık sudan korkmayacaksınız. Suya dayanıklı olması, ürünün bir diğer tercih edilen özellikleri arasında. Üründe quartz mekanizma japon pili kullanılmış. Franck Muller Casablanca Erkek Kol saatinin bir diğer muhteşem özelliği ise; 60 dakikalık kronometresi mevcut.

Aynı zamanda gece gündüz göstergesi ile de farkını ortaya koyan bu ürünü kullandığınızda diğer saatlerden çok farklı olduğunu anlayacaksınız. Franck Muller Casablanca Rose Gold Erkek Kol Saatinin tüm fonksiyonları eksiksiz çalışmaktadır.

Bu ürünün aynı zamanda diğer özelliklerine ek olarak takvim özelliği de var. Yani artık saatinize bakarken hangi gün hangi aydasınız tek hamleyle öğrenebileceksiniz. Frank Muller Casablanca Rose Gold kol saati kordonu çeliktir ve herhangi bir paslanmaya aşınmaya dayanıklı şekilde üretilmiştir. Yani saatinizi aldıktan birkaç ay sonra bozulacak, kırılacak basit bir ürün değil.

Ürün tüm bu özellikleriyle ve muhteşem renk, görüntüsüyle sizlere sunuluyor. Aynı zamanda 1 yıl garantili olan bu saati herhangi bir sorunla karşılaştığınızda garanti kapsama alanına gönderebiliyorsunuz.

Hem Görüntü, Hem Özellik Hem de Uygun Fiyat!

Evet, hem görüntüsüyle hem özellikleriyle hem de uygun fiyatıyla göz kamaştıracak bu saati kolunuzdan çıkartamayacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir