Alive (2020) Kore Filmi Tanıtım – Yorum

Konusu

Bir virüs hızla yayılmaya başlar ve tüm etkilenen insanlar zombilere dönüşmeye başlar. Saldırgan olan ve diğer insanlara saldıran bu zombileri gören herkes ne yapacağını şaşırır. Oh Joon-Woo sabah uyandığında olaylara şahit olur ve hayatta kalmak için elinden geleni yapar. Bulunduğu sitede komşusu Kim Yoo-Bin ile yardımlaşarak hayatta kalmaya çalışırlar, fakat işleri hiç kolay olmayacaktır.

Değerlendirmesi

Güney Kore yapımı zombi temalı dizi ve filmlere aşina olsak da farklı bir yapım sizleri bekliyor. Daha çok birkaç kişiye odaklanan ve aksiyondan çok hayatta kalmaya odaklanan insanların ne yaptığını izliyoruz. Yine de gerilim sahneleri ve çekimler oldukça iyiydi. Kostüm ve makyaj kısmı da gayet iyi olmuştu. Bu konuda gerçekçilik anlamında çoğu yapımdan iyi olduğunu söyleyebilirim. Alive filminde uzun zamandır bir dizide yer almayan Park Shin Hye ve Chicago Typewriter yıldızı Yoo Ahin yer alıyor. Alive filmini Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde hd olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.

Güncel olarak başta Kore dizileri olmak üzere tüm Asya dizilerini hd kalitede ve Türkçe altyazılı şekilde izleyebileceğiniz adres olan Dizifon.com‘da keyifle izleyebilirsiniz.

Oyuncular

Yoo Ah-in (Oh Joon-woo)

Yoo Ah‑in
Oh Joon‑woo
Lee Hyun-wook (Lee Sang-Chul)

Lee Hyun‑wook
Lee Sang‑Chul
Jeon Bae-soo (Mask man)

Jeon Bae‑soo
Maskeli Adam
Joo Bo-Bi (Joon-woo's sister)

Joo Bo‑Bi
Joon‑woo kız kardeşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir